Postadress

Adriansson Schakt & Transport AB
Box 41
694 21 Hallsberg

Huvudkontoret

Adriansson Schakt & Transport AB
Postadress: Box 41, 694 21 Hallsberg
Besöksadress: Utkällevägen 20, 694 35 Hallsberg

Tel: 0582-526 00
Fax: 0582-611 595

E-post: adriansson@adriansson.net
Boka Transport / Beställ Produkter bokning@adriansson.net

Återvinning Miljö & Transport

Besöksadress: Samzeliigatan 39

Tel: 070-688 58 38

Organisation

 

VD
Ulf Gustafsson
072-7252600

per(1)_150

Återvinning/Krossning
Säljare
Per Adriansson
070-5805838
 per.adriansson@adriansson.net

Transport/Avfall
Säljare
Lars Adriansson
070-5805898
 lars.adriansson@adriansson.net

 

 

 

 

 

 

Mark-Anläggning, Miljö / Affärsutveckling produktion
Produktionschef
Rolf Karlsson
073-0233453
rolf.karlsson@adriansson.net

linda(1)_200

Återvinning
Administration
Linda Andersson
070-6885838
 linda@adriansson.net

Mark-Anläggning
Avdelningsansvarig
Ingemar Karlsson
073-0939354
 ingemar@adriansson.net

Ekonomi/Administration 
Administration
Lena Andersson
0582-526 00
 lena.andersson@adriansson.net

Inköp/Projekt
Pernilla Adriansson
072-5606811
 pernilla@adriansson.net 

 

 

Transport 
Trafikledare
Annica Larsson
073-0675062

 annica.larsson@adriansson.net

Återvinning/Tegelbruket 
Avdelningsansvarig
Christer Pettersson
070-6285838
 christer@adriansson.net

 

 

 

Hitta hit